2012 Bellona Çekyat Modelleri ve Fiyatları

admin 03 Mayıs 2012 0
2012 Bellona Çekyat Modelleri ve Fiyatları

Bellona ürünleri arasında çok fonksiyonlu kanepeleri incelerseniz, burada farklı çekyat modelleri olduğunu göreceksiniz. Alışılagelmiş ağır çekyat sistemleri dışında artık daha modern ve daha işlevsel ürünler tasarlanıyor. Çekyat dediğimiz, dilediğimizde yatak olarak da kullanabileceğimiz kanepe modelleridir. Gelin Bellona çekyat modelleri ve fiyatları dediğimizde, firmada hangi ürünler var bakalım.

Bu kanepenin sırtı arkaya yatabiliyor ve böylelikle bir kişinin rahatça yatabileceği bir hale dönüşüyor. Sadece bu kadar da değil. Altında eşya saklayabileceğiniz bir sandığı da var. Kanepeyi yatak haline getirdiğinizde yatak ölçüleri: 110×180 cm. Modelin adı VİSTA kanepe ve fiyatı 612.60 TL. Ürünün sünger dolgusu sağlığa zara verici madde içermediğinden uzanma koltuğu ya da  misafir yatağı olarak rahatça kullanabilirsiniz.

Rengiyle salona enerji katacak ve gerektiğinde de rahat bir yağa dönüşecek son derece kullanışlı bir model daha. Modelin adı: EGOS kanepe. Yatak halindeki ölçüleri: 110x 190 cm. Beyaz kasası deri olan bu modelin fiyatı ise 846.60 TL.

Bu modern tasarımlı çekyat modeli benim en hoşuma gidenlerden. Üstelik çok farklı renkleri var. Burada gördüğünüz kırmızı ve sarı tonları dışında yeşil ve krem rengi seçenekleri de bulunuyor. Modelin adı SANDY kanepe. Metal iskeletin arka ayakları tekerlekli ve böylece kolaylıkla yerini değiştirebilirsiniz. Diğerlerinden daha geniş bir yatak ölçüsü var: 202 cm x135 cm. Fiyatı ise: 1091.40 TL.

Sandıklı çekyat modellerine bir örnek daha. Aşağıdaki fotoğrafta sandık bölümünü görebilirsiniz. Bu çekyatın oldukça pofuduk bir görüntüsü var ve yatak haline getirildiğinde de iyi bir uyku ortamı sağlayacağını düşünüyorum. Modelin adı KARLİN kanepe. Yatak ölçüleri: 187 cm x 116 cm. Fiyatı: 777.60 TL.

Bellona’nın şık ve en yeni çekyat modellerinden biri. Çekyatların genellikle daha spor bir görünümleri olduğunu düşünüyorsanız, Bellona bu konuda kalıpları kırmaya kararlı. Modelin adı: KAREN kanepe. Yine hem yatak oluyor hem de dağınıklığı toplamaya yardım edecek bir kasası var. Sadece dağınıklık için çözüm değil elbette. Küçük salonlarda bu tip saklama bölümleri son derece yararlı olabilir. Bu çekyatın yatak ölçüleri: 184 cm x120 cm. Fiyatı ise: 1014.60 TL. İskeleti oldukça sağlam modellerden biri.

Bellona’da pek çok farklı model var ve son olarak buraya şık bir modeli daha alalım. Ürünün adı ARYA kanepe ve fiyatı: 888.60 TL. Bu model de hem yataklı hem de sandıklı.

 

YORUM YAP »