Dağınık Maşalı Saç Modelleri

admin 01 Ağustos 2012 0

2012 yılının en moda olduğu saç modeli dağınık maşalı saç modelleridir. Maşalı saçlar bayanlar için kolaylık olmaktadır. Çünkü bayanlar kuaföre gitme ihtiyacı duymuyorlarsa yada gidecek vakitleri olmuyorsa eğer evde saç güzelliği için maşaları vardır. Maşa modelleri de değişik değişik olmaktadır. Bazıları dağınık maşa modelleri severler bazıları ise de daha ince maşalı saç modellerini tercih etmektedirler. Daha çok uzun saçlı bayanların tercih ettiği bir saç modeli olmaktadır dağınık maşalı saç modeli. Ünlü mankenler podyuma çıkarken bile sadece dağınık maşalı saç yaparlar ve o kadar havalı gözükürler ki herkesi cezbe derler kesinlikle. Yoğun iş temposunda hem havalı hemde gösterişli olmak isteyen bayanlar dağınık maşalı saç modeli bütün gün havalı ve gösterişli olacaksınız kesinlikle. Bir çok ünlü ve adını duyurmuş bayanlar hem günlük yaşantılarında hemde gece hayatlarında dağınık saç modelini tercih etmektedir. Kadınları alımlı kılan saçlarıdır. Saçlarımızın bakımlı ve bize ve yüzümüze yakışan bir model olmalıdır. Ben tahmin ediyorum ki dağınık maşalı saç modeli her bayanın yüz şekline uyacaktır. Maşalı saçın son dönemler de bu kadar yaygın olmasının sebebi bence bayanlar kuaföre o kadar çok para harcamaya başladı ki kendilerine çözüm aramaya başladılar. Çözüm olarak da evde saçlarına şekil verecek elektronik aletleri çözüm olarak gördüler. Bakımına düşkün o kadar çok bayan var ki çantasında bile gezdiriyorlar her ihtimale karşı. Çünkü bazen yoğun bir çalışma gününden sonra pat bir arkadaşınız arayabilir ve sizi yemeğe davet edebilir eee dolayısıyla hemen hazırlanmanız gerekir ama vaktiniz yoktur hemen çantanızdan saç maşanızı çıkartır anında çok özel bir akşam yemeğine hazır bir şekilde ve güzel bir şekilde gidebilirsiniz. Sizler için paylaştığım dağınık maşalı saç modellerinde sizlerde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.
Ünlü bayanlarında en çok tercih ettiği model dağınık maşalı saç modeli demiştik siz değerli bayanlara . Sİzlere dağınık maşalı saç modeline tam bir öenke. Maşa yapılan saç dağıtılarak sadece ve güzel bir hava yaratılmıştır. Beren Saate ise bu saç modeli çok yakışmaktadır.
Sarı saç tutkunları bu maşa modeli sarı saç modeline çok yakışmış gözüküyor. Ön kısımlar rhat bırakılmış ve alt kısma doğru daha yoğun maşa yapılan bu model abiye üzerinebile rahatlıkla kullanabileceğiniz maşalı saç modelidir.
Çok uzun saçınız var ise ve gunluk yaşantınızda dalgalı saçları seviyorsanız bu dağınık maşalı saç modeli tam sizlere göre. Gündüz arkdaşlarınızla buluşmaya giderken yapabileceğiniz en güzel madel bu olmalıdır. Hem sade ve güzel olabilirsiniz.
Havalı saçları seven bayanlar dalgalı saç modeli tam sizlere göre. Siz bayanalra örnek vermek isterim benim tanıdığım bir arkdaşım var ve kız maşa yapmadan evden dışarı çıkmaz çünkü düz saçın kafasını çok büyük gösterdiğini düşünüyor =)
Evett podyum fırtınası esiyor dağınık saç modelini tek tarafa toplamış ve gerçekten yüz güzelliği olan bayanlar bu saç modelini yapmalıdır. Zaten uzun saç bayanlarımıza çok yakışmaktadır eee bide kalın maşalı olunca ohh deymeyin bayanların keyfine .
Bu saç modelini hem günlük hayatınızda hemde güzel bir akşam yemeğine giderken yapabilirsiniz. Saç tek tek maşa ile sarılmış ama tabiki kalın maşa ile daha sonra elliniz ile dagıttıgınızda bu model meydana geliyor. Kadınlar her zaman güzel olmak isterler.
Koyu saçda maşalı saç bence daha sade duyuyor çünkü zaten sarı saç başlı başına dikkat çekici bir saç modelidir. Maşası belli bile olmayan o kadar sadece saç modeli alnı açık olan bayanlar kesinlike yapmaldır yüzlerini daha güzel göstericeğine kesinlikle şüphe yok.
Çok uzun saça maşa yapmak için bayağı bir zaman harcamak gerekmektedir bence. Ama tabi sonrasını düşünen bayanlar zamanlarına kıyıp kendilerine maşa yapmak isterler çünkü bilirler ki maşa yaptıktan sonra saçları gerçekten çok güzel olucaktır.
Yukarıdaki saç tonunda da farklı bir hava yaratmış dağınık maşalı saç modeli beyaz tenli olan bayanlara duyurulur mutlaka saçlarınız bu renge boyatın ve kesinlikle maşa yapın. Evde yapılmış olan bu maşalı saç gerçekten çok güzel ve şık olmuş.
Hep uuzn saçtan bahsettik kısa saçlı kişiler maşa yapamıyacak mı aslında onlar için daha kolay en fazla yarım saatlerini bile almaz. Kısa saç da da maşalı saç çokgüzel durmuş bence. Farklı bir tarz ve hava yaratmış kesinlikle . Kısa saçlı bayanlar kesinlikle denemlisniz.
Demiştik ya spor yaparken bile bayanlaırmız saçlarına özen gösterir. En azından afifi maşa yaparlar daha havalı dursun diye. Çünkü biz bayanlar her zaman güzel olmalıyız. Zaten güzeliz tabiki ama güzelliğimize güzellik katmakda kaçınılmaz olmaz mı ?
Bu maşalı saç modeli son dönemlerde çok fazla karşılaştığım bir modeldir. Bir çok ünlü bu saç modelini tercih ediyor. İnce kıvır kıvır koyun saçi diyorum ben onlara yakışan kişiye çok yakışıyor bence. Ben mesela hülya avşarda çok beğeniyorum bu tarz saç modelini.
Koyu saç rengin dede ince maşa ile yapılmış saç modelini paylaşmak istedik sizlerler. günkük hayatınızda işe giderken kolay ve rahat kullanacağınız bir saç modelidir. Maşalı saçlar sanki daha parlat duruyor ggibi hissediyorum ben aslında.
Bütün kadınalr güzeldir diye boşuna dememişler. Güzelliği yaratmak bizim elimizdedir. Bakımlı olan her kadın güzeldir bence. Uzun saç bir bayanı her zaman daha güzel ve alımlı gösteririr. Günümüzde genç kızların saçları hep uzun olmaktadır.
Sizler için çeşit çeşit dağınık maşalı saç modellerini paylaşıyorz. Size hangi saç modeli uygun olacağını düşünüyorsanız istediğiniz modeli mutlaka yapmalısnız. Ama eğer yapamıyorsanız kuaförürnüze gidin ve yaptırın güne güzel başlayın mutlaka.
Çok özel bir davete katılıyorsanızbu saç modeli tam sizlere göre saçlarınızı topuz oolmasan da ne kadar güzel olucağınıza bir kanıt olmaktadır. Maşalı saçlarınızı tek tarafa topladığınızda birden daha farklı bir havaya dönüşebilirsiniz.
Güzel havada yaparız saçlarımıza takarız gözlüklerimizi artık bütün günü dışarda geçirmeye kesinlikle hazırız. Güzel havalarda güneş gözlüğü taktığımız için yüzümüz pek belli olmaz dolayısıyla saçlarımızın daha gösterişli olması gerekmektedir.
Bu model gerçekten çok güzel su dalgası gibi durmuş olan maşalı saç modeli gerçektenten çok güzel . Ama bu saç modelini siz değil kuaförlerinize gitmelisniz mutlaka. Güzel olmak için biz bayanlar elimizden geleni kesinlikle yaparız.

YORUM YAP »