Wella 2012 saç renkleri

admin 13 Haziran 2012 0

2012 Wella Koleston saç rengi kataloğu ; Dünyanın saç trendlerine yön veren Wella Professionals uzmanları 2012 trendlerini açıkladı. 4 ana kategoride toplanan trendlere dünya sahnelerinin önemli kadın karakterleri ilham kaynağı olurken bu sene saçlara çarpıcı renklerin ve katlı kesimlerin yön vereceği belirtildi.

Bu yıl sahne ışığını saçlarınızda hissedeceğiniz trendler; tutku dolu BLAZE, modern ilham perisi GRACE, cennetten gelen CELESTE ve sahnede herkesten rol çalan ROXY olarak adlandırıldı.

Wella trend uzmanlarının değerlendirdiği ve her sene saç modasına yön veren trendler açıklandı. Dünya sahnelerinden güçlü kadın karakterlerin ilham verdiği trendlerde kadının gücünü vurgulayan kesimler öne çıkarken, sahne ışığını
çalacak canlı renkler ise bu senenin ana akımı olacak.

2012: Keskin hatlar ve parıltılı renkler öne çıkıyor!

Karşıtlıklardan güç alan BLAZE, tutkunun gücünü ortaya çıkartırken; doğallık ve parıltı GRACE ile yeniden hayat bulacak. BLAZE de ölümsüz ‘femme fatale’ karakter yerinden aramızda dolaşırken, GRACE yarattığı ışıltı ile modern bir
ilham perisi olacak.

2012 : Futuristik görünüşün etkilerini hissedeceğiz!

Futuristik etkileri hissedeceğimiz CELESTE cennetten gelen bir güzelliği aktarırken; kulüp kültürünün yeniden doğumundan ilham alan ROXY bulunduğu her ortamda bakışların ona çevrilmesine neden olacak; çarpıcı ve enerjik bir görüntü yaratılmasını sağlayacak.

YORUM YAP »